Tarnowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.
ul. Graniczna 8A
33-100 Tarnów
tel. 14 688-99-80

Aktualności


05 czerwca 2023

Informacja dotycząca naboru wniosków o zawarcie umowy najmu powstających lokali mieszkalnych przy ul. Jarej – Błotnej w Tarnowie

W związku z realizacją przez Tarnowskie Towarzystwo Budownictwa społecznego Sp. z o. o inwestycji pod nazwą „Słoneczny Stok” stanowiącej zespól 6 budynków mieszkalnych wielorodzinnych obejmujących 109 lokali mieszkalnych przy ul. Jarej – Błotnej w Tarnowie przekazujemy informacje dotyczące naboru wniosków o zawarcie umowy najmu powstających lokali.

13 kwietnia 2023

Podpisano umowę na realizację nowej inwestycji pn. "Słoneczny Stok"

Tarnowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. podpisało, z wykonawcami wyłonionymi w wyniku postępowania przetargowego, umowę na realizację przedsięwzięcia inwestycyjno-budowlanego w postaci zespołu sześciu budynków mieszalnych wielorodzinnych przy ul. Jarej Błotnej w Tarnowie pod nazwą „Słoneczny Stok”

27 lutego 2023

Oferta wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 55,55 m2 od 1 czerwca 2023r.

Tarnowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. oferuje do wynajęcia od 1 czerwca 2023 r. lokal użytkowy przy ul. Abp. J. Ablewicza 13B (parter budynku wielorodzinnego) z osobnym wejściem.

20 grudnia 2022

Rozpoczęcie zasiedlania budynku przy ul. Sportowej 7B

W dniu 20 grudnia 2022r. Tarnowskie TBS Sp. z o.o. oficjalnie rozpoczęło przekazywanie mieszkań najemcom nowo wybudowanego budynku przy ul. Sportowej 7B w Tarnowie.

17 października 2022

Informacja w sprawie realizowanego budynku przy ul. Sportowej 7B w Tarnowie

W związku z Państwa zapytaniami informujemy, że do siedziby Tarnowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. wpłynął oficjalny wniosek od Generalnego Wykonawcy budynku nr 13/TBS - ul. Sportowa - Segment C (adres docelowy ul. Sportowa 7B) o przesunięcie terminu zakończenia inwestycji do końca października 2022r.

04 października 2022

Spotkanie dla mieszkańców Tarnowa

W związku z przystąpieniem opracowania Strategii Rozwoju Mieszkalnictwa dla Tarnowa do 2030 r. Prezydent Miasta Tarnowa zaprasza do udziału w spotkaniu, które umożliwi włączenie się mieszkańców Miasta w prace nad przygotowaniem strategii.

16 lipca 2021

Urząd Miasta Tarnowa z nową ofertą mieszkaniową

19 lipca br. rozpoczyna się nabór wniosków w związku z budową mieszkań przy ul. Sportowej 7B w Tarnowie przez Tarnowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Składający się z dwóch etapów nabór będzie polegał na przyznaniu punktów za spełnianie kryteriów pierwszeństwa oraz sprawdzeniu tzw. zdolności czynszowej.

08 lutego 2021

Informacja o podpisaniu umowy i rozpoczęciu inwestycji

W dniu 4 lutego 2021 r. została podpisana umowa na realizację budynku przy ul. Sportowej w Tarnowie Etap III- Segment C